Witamy w Baby Dana
Szybki Kontakt: +48 696 721 594

OfertaProducent DANA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: bluzeczki, bluzki, body, buciki, czapeczki, dresy, kaftaniki komplety, koszulki, łapki, okrycia kąpilowe, pajacyki, piżamy, podkoszulki, półgolfy, półśpiochy, body + śpiochy, śliniaki, rampersy, spodenki, spodnie, sukienki, wyprawki

Rozmiary ubranek:
od 52 do 158 Wysokiej jakości materiały: bawełna 100%, frotte, batyst, welur-nika

Oferta dla sklepów stacjonarnych Zajmujemy się obsługą zarówno dużych jak i małych sklepów stacjonarnych niezależniee od lokalizacji w kracju lub zagranicą. Dowozimy nasze produkty do naszych klientów w każdej ilości w zależności od zapotrzebowania.

Oferta dla sklepów internetowych
Obsługujemy również klientów zajmujących się sprzedażą internetową, niezależnie czy prowadzona jest sprzedaż przez Allegro, Ebay, sklep online, dostosowujemy się do potrzeb klientów i wysyłamy towar pod wskazany adres

Usługi krawieckie
Zapraszamy do współpracy firmy odzieżowe, nasza szwalnia usługowa przyjmie zlecenia na przeszycia odzieży lekkiej (sukienki, spódnice, żakiety itd.)
Wykwalifikowana kadra zapewni Państwu terminowe i szybkie wykonanie usług. Posiadamy profesjonalny park maszyn krawieckich.
Nasz zakład oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz usługi z zakresu krawiectwa lekkiego i ciężkiego, dla kobiet, mężczyzn i najmłodszych.
Masz pytania ? Zadzwoń - odpowiemy na wszystkie...